Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kinek, mi a véleménye az...

Kinek, mi a véleménye az ebay-ról való rendelésről? Mennyire megbízható? Körülbelül mennyi idő alatt jön meg a rendelt csomag?

Figyelt kérdés
2018. nov. 1. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a legtöbb dolog 3-4 hét alatt meg szokott érkezni Kínából, volt néhány dolog, ami nem érkezett meg 3 hónap után sem, visszakértem és vissza is kaptam a vételárat.
2018. nov. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Lehetőleg ne rendelj kínából. Angliából ugyanazt megkapod pár százalékkal többért és itt van egy hét alatt.

Kínából meg vársz rá akár egy hónapig is, aztán kiderül hogy nem jó, nem azt küldték, vagy meg sem érkezett.

2018. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Én is eBay-en kezdtem több éve, a PayPal biztonsága miatt, pedig nem kell tartani az Aliexpresstől sem. Ráadásul jobb is szerintem, több szempontból is. Árak, megérkezés valószínűsége és gyorsasága, a vásárlók szöveges értékelései is hasznosak tudnak lenni.

Ezért többnyire már csak utóbbiról rendelek.

Azt mindenki tudja és vállalja, hogy várni kell a csomagra, de amúgy én elégedett vagyok vele.

2018. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Havi 15-20 csomagom jön Ebay/GearBest. Eddig csak egy valami nem jött meg. Minden további nélkül vissza utalták a pénzt /Ebay/.
2018. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sosem volt gond, pedig nagyon sokat rendeltem már onnan. Ha nem jött meg, akkor visszautalták a pénzt. Eddig mindig azt kaptam és olyat, ami a leírásban és a képeken volt.
2018. nov. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

kb. 3-4 hét alatt jönnek meg a cuccok.

Én eddig mindig azt kaptam, amit kértem. Illetve egyszer egy 200 Ft-os üvegfólia repedten érkezett, írtam nekik és simán visszautalták a 200 Ft-ot.

2018. nov. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!