Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Azokhoz szolna a kerdesem,...

Azokhoz szolna a kerdesem, akik hasznalnak Apple Watchot. Szeretitek? Nem bántatok meg, hogy megvettétek? Milyen alkalmazásokat használtok a gyári appokon kívül?

Figyelt kérdés

Én nagyon szemezek vele (a 3-assal) egy hónapja. Eddig hülyeségnek tartottam, de most megtetszett.

Vennék olcsóbbat is, de ez az egyetlen, amin van képernyőolvasó, és mivel azt mindenképp használnom kell, így sok vàlasztásom nincs marka tekintetében.


A nővérem az előbb egy fél órás kiselőadást tartott, h mekkora bal**sz vagyok, hogy ilyenre költöm a pénzem. Nem mintha bármi köze lenne hozzá, csak rosszul esett.


Nem vagyok egy netfüggő tipus, időnézésre hasznàlnám, meg a kaloriaszamolgatos-mozgasra motiválós részét használnám ki.


Mit gondoltok?


Ami mellette szól, hogy tetszik, ami ellene, hogy sok pénz, és hogy elbizonytalanított a sok “semmi értelme nincs egy ilyen órának” tipusú vélemény. :/


2018. nov. 2. 21:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!