Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mai tv. Khez ami cd. T adnak...

Mai tv. Khez ami cd. T adnak mit tartalmaz?

Figyelt kérdés
2018. nov. 10. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

Nézz már szét ember, ennyire képtelenek vagytok visszaolvasni, hogy mit ír az ócska buta telefonotok?

Diszlexiások vagytok, kérdezők?

2018. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
?
2018. nov. 10. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:
gondolom használati útmutatót esetleg a tv firmware szoftverét, bár ahhoz pendrive-ot adtak már 10 éve is.
2018. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2


Szerinted ez egy intelligens reakció? Egy szakadt kérdőjel? Majd én megírom helyetted a jó választ:


"Elnézést kérek a magyar nyelv megalázásáért, de a telefonom buta szoftvere kicsit összekeverte a betűket, én pedig annyira figyelmetlen voltam, hogy nem olvastam vissza, igaz nem is tudok olvasni."


Ráadásul eltereled a figyelmet arról is, hogy kérdésre válaszoljak, pedig találkoztam én is ilyen lemezzel, pl. monitor-TV esetében is, ahol a monitorhoz való .inf "driver" és támogatási anyagok voltak rajta.

2018. nov. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!