Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Régi autórádió hang Jack -ről...

Régi autórádió hang Jack -ről hogyan?

Figyelt kérdés

van egy régi CD-s autórádióm,

KÉPEK: [link]

Típus: Pioneer DEH-2820MP

ezen keresztül szeretném megoldani a telefonon lévő zenét lejátssza, egy Jack átvitellel.


Az FM transmitter sajnos nem jó, elég sokat járok szerte az országban és a helyi rádiók sokszor interferálnak menet közben zavaró és állítgatni sem tudom.


Mivel CD-s a lejátszó ezért a hagyományos kazettás átalakító sem megoldható.


USB nincs rajta mint az a képen látható... :/



Ötletek, hogyan oldhatnám meg, nyilván a cserét leszámítva.


KÉPEK: [link]

Típus: Pioneer DEH-2820MP


2018. nov. 10. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Ráírhatták volna, de a kezelési utasításból kiderül, hogy hátul két RCA kimenet van (erősítőhöz).

Tehát így nem fog menni.

Egyszerűen nincs rajta bemenet. Szétszedni, bekötni meg bizonyára nem tudod, egyébként is ilyenkor problémát jelent, hogy minek a helyére? Nincs választható AUX-bemenet. Ha a CD-lejátszót kiiktatnád, annak helyére esetleg.


Régen vettem egy autórádiót, azon volt RCA Aux input, de nekem akkor pont kimenet kellett, az erősítőhöz. De azt legalább egyszerűen át tudtam kötni, a hangerőszabályzóról levéve a jelet.

2018. nov. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és esetleg az autórádiót nem lehetne valahogyan megkerülni, ha már azon keresztül nem tudok hangot bevinni
2018. nov. 10. 20:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt is meg lehet kerülni, mindegy ilyen szempontból, hogy a CD-lejátszó vagy a rádió helyett kötik be.

Van egy bemenetválasztó az elektronikában, azt meg lehet keresni, vagy a rádió bal-jobb kimenetét, mindegy.

Azt kreatívan leválasztani (lehet, hogy két csatolókondenzátort kell kivenni, vagy átkötést stb), helyette szakszerűen bekötni egy külső bemenetet.

Ehhez kell egy hozzáértő ember is természetesen.

2018. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor ez sem igazán járható út
2018. nov. 10. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!