Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért 0 bájtos az üres,...

Miért 0 bájtos az üres, írható DVD lemezem?

Figyelt kérdés

A minap rendeltem 25 db 2x 4.7 GB-os üres, írható DVD lemezt, amelyekre ma filmeket akartam rátenni, de nem lehetett, mert azt írta ki a tulajdonságoknál, hogy 0 bájt a szabad terület és 0 bájt az össz. Terület is.

Miért? Most kidobtam az ablakon xy összeget? Vagy én csinálok valamit rosszul? Nem értek hozzá, nem vagyok egy műszaki zseni. Aki tud, kérem, segítsen. Hogyan tudok filmeket helyezni ezekre a DVD-kre?



2018. nov. 10. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogyan akartad rátenni?
2018. nov. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem egyszerubb tescoba venni lemezt mint rendelni?
2018. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem a lemezzel van a probléma. Mindegy honnan van a lemez. Szerintem a kérdezőnek fogalma sincs a DVD irásról.
2018. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Az író támogatja egyáltalán a kétrétegű lemezt?

Íróprogramot telepítettél, vagy csak a Windowsban próbáltad?

2018. nov. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Lehet átakarta csak másolni, mint pendrivere 😁
2018. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A DVD íráshoz külön íróprogram kell, nem csak rámásolod, mint egy pendrive-ra.


Én a CDBurnerXP-t szoktam használni. Innen tudod letölteni:

[link]

2018. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"ma filmeket akartam rátenni, de nem lehetett, "

Hogyan, mivel?

CTRL+C, CTRL+V ?

2018. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Meg letezik ez a technologia ?


Johogynem gramofonnal bohockodsz.

2018. nov. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

1.: Rá akartam húzni.

2.: De, egyszerűbb...és drágább is. Nem vagyok milliomos, 25 db lemezt gazdaságosabb volt megrendelni 80Ft/db áron, mint 300 Ft-okért.

3.: Remekül látod a helyzetet, s látom, a szövegértés is megy, mivel le is írtam, hogy NEM ÉRTEK HOZZÁ.

4.: Nem telepítettem semmit, csak Windowsban próbáltam.

5.: Így igaz. És mivel más, egyszer írható lemezzel már sikerült ugyanígy megcsinálnom, azt hittem, most sem fog ez gondot okozni!

6.: Köszönöm az egyetlen hasznos választ! Megpróbálom akkor ezzel a programmal, remélem, sikerül!

7.: Csak rá akartam húzni a filmet!

8.: Itt én vagyok a kérdező, neked válaszolnod kéne, ha már itt vagy...de látom, meghaladja a képességeidet. Nem baj.

2018. nov. 11. 07:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Az üres optikai adathordozók fájlrendszere RAW, ami azt jelenti, hogy nincs rajta fájlrendszer/nem olvasható be a fájlrendszer. Nyilván vadiúj lemeznél az első eset áll fenn, tehát ezzel nincs semmi probléma, ez így normális.


Amúgy a Windows vagy tíz éve tud natívan optikai lemezt írni, bár hogy kétoldalast is tud-e, abban már nem vagyok biztos.

2018. nov. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!