Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Demrad Solaris HK 130, világít...

Demrad Solaris HK 130, világít mint a karácsonyfa, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég amatör vagyok ebben a témában és olyan problémám van, hogy van egy DS HK 130 as turbókombi kazánunk... 3 Hete még tűzforró volt a radiátor, most viszont van egy olyan hibajelensége, hogy ha a szobában 19 fok van, beállítom a termoszt 21fokra akkor képtelen felfűteni a lakást. (A fent leírt hőmérsékletek cska példa. lehet bent 3 fok a termosz lehet 40-en, akkor se fog menni neki)

Kerestem én könyvet, manualt valamit hogy kicsit halványuljon már a dolog, de .. esélyten.


A következő a jelenség a kazán bekapcsol, folyamatosan melegíti a vizet, kigyullad egyesével az összes lámpa, majd ha az utolsó is bekapcsolt, a kazán leáll, egyesével kialudnak a ledek és kezdődik az egész előlről.


Mi lehet a baj?

Mit tehetek esetleg?

Ezt a telet szeretnénk kibirni még vele, aztán veszünk egy újat, de ha így halad, hamarabb csinál jégkockát, mint fűti fel a házat.


Köszönöm a segítséget!!



2018. nov. 15. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg: [link]
2018. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!