Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem működik az egerem mi...

Nem működik az egerem mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Vettem egy teljesen új egeret, világítnak a ledek és a sensor az egér szoftverével tudom állítani a szinét is de nem működik a kattintás,görgetés és nem is mozgatja a cursort. Próbáltam több számítógépen is de nem működik egyiken se. Ha alvás módba rakom a gépet és kattintok fel ébreszti úgyhogy nem hiszem hogy rossz.. Valami ötlet?

2018. nov. 20. 16:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Az egér: Hama uRage Illuminated2
2018. nov. 20. 17:04
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem láttam még olyan egeret, ami csatlakoztatás után nem működött volna azonnal. Ez az egerek munkakörének velejárója.

Amelyik erre nem hajlandó, azt meg kell büntetni, azaz visszavinni az eredeti élőhelyére.

2018. nov. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor rájöttél hogy nem tudod használni, nem gondoltál arra hogy visszaviszed a vásárlás helyére?
2018. nov. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindegy mi a probléma vele, ha új és nem működik, vidd vissza.
2018. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!