Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miből a tökömből tellik sok...

Miből a tökömből tellik sok purnyónak full apple cuccra?

Figyelt kérdés

Múlt héten a gyerek felszál a buszra 17-nél nem volt több fülében airpods leül előrántja az xs maxot, aztán zsebrevágja és a kiszedi a táskájából a ipad pro 12,9-et rajzol valamit, nevetgél aztán visszarakja és elöveszi egy fekete apple bőrtokból az új macbook air-t a táskája hátsó feléből.


Na a gyereknél ezek kapásból: 1.516.930Ft


[link]


most számoltam össze.



2018. nov. 24. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Apu, Anyu megveszi nekik.


És ez neked miért fáj?

2018. nov. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anna.love válasza:
100%

Èn sem èrtem ez neked mièrt fàj..bàr nem èrtek egyet ezzel a nevelèssel

Elkènyeztetett hülyegyerekek lesznek az ilyenek akik semmit nem tudnak majd èrtèkelni az èletbe.

Ha milliòim lennènek akkor sem vennèk ilyen dràga cuccokat a gyereknek...

De hàt nem vagyink egyformàk

2018. nov. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a szülei megveszik vagy a szülei komoly kölcsönöket, hiteleket, jelzáloghitelt vesznek fel, hogy látszatra jól éljenek, és abból veszik meg..
2018. nov. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert csóró. Majd ha saját béjemvével elhúz a buszod mellett, akkor irigykedj.
2018. nov. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd egyszer kikapják a kezéből, követik, megtámadják, leütik és leszokik az ilyen magamutogatásról.

Attól függetlenül, hogy nyilván kap másikat "fájdalomdíjként".

2018. nov. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Akkor mi van ha neki ez a mániája és adott esetben diákmunkát végzett sok nyáronkeresztül??? Persze az sem kizárható, hogy szülői segítséggel lett neki ez a kombója. Lehet alakalmazásfejlesztő srác ahhoz nem árt a csúcstechnika. Abból pedig igen gyorsan lehet manapság vagyonokat gründolni. Megsúgom egyere több ilyen alak lesz. Egyébként érdekes ez az Apple útálat. Nyíltan ki van mondva, hogy ez egy prémium termék. Tehát az árképzése is ennek megfelelő. Érdekes módon ha valakinek a legdrágább Samsung mobilja van azon senki sem őrjöng, pedig az is olyan 280 000 HUF-nál kezdődik. Vagy azon sem, ha valaki egy gamer laptopra költ csillió millió forintot. Arról nem beszélve, hogy azoknak a számítógépeknek az értékvesztése gyorsabb mint a fénysebesség. Míg egy Apple számítőgép értéktartása sokkal jobb. Köszönhetően akár a prémiumtermék jellegnek. A hosszútávú használhatóságról már nem is beszélve. Én például még 2010-ben vettem meg az első iPhoneomat a 3GS-t akkor polgárpukkasztóan drága 150 000 forintos végösszegért. Az akkor jóval drágábbnak hatott mint most az 500 000-es csúcs almásmobil. Ehhez képest 8 évig használtam. Az ismerősi körömben sok tucat androidos teló fordult meg ezalatt. Mindnek volt egy idő után valami baja. Az enyémen tavaly novemberben volt meg élete első és egyben utolsó akksicseréje. Nemrég váltottam egy i7-re mert szegénykémnek lejárt az ideje. Ez a prémiumtermék gyűlölet egyébként érdekes jószág. Mindenki szívesen fényképezkedik prémium autókkal. Érdekes módon senki sincs kiakadva azon ha valaki mondjuk egy AMG Mercedes-el közlekedik, sőt inkább körbe van rajongva. Sajnos furcsa és rossz magyar szokás ez a más zsebében való turkálás engem speciell rohadtul nem érdekel az, hogy kinek miből tellik valamire. Az igígység pedig mint esetedben is totálisan értelmetlen. Dolgozz sokat juss előrébb és vegyél te is almás kütyüt. Mindezt a 2012-es mid retina MacBook Pró-on írtam. Igen baromi drága gép volt ez akkor is amikor vettem jelesül 720 000 jómagyar forint. Ám mentségemül szóljon, hogy 12 év alatt spóroltam össze rá a pénzem. Az nagyon sok idő sokszok kellett előről kezdenem a spórolást mert mindíg valami másra kellett a pénz. Ám megérte, mert nem kell többé a windózt buherálnom, hogy működőképes legyen. Előtte 5 évet Vistáztam. Tudom miről beszélek. Azóta a digitális életem révbeért... Szerinted én egy májer izé vagyok. Ám nagyon sok meg nem vett sör hamburger vagy koncert/mozijegy és egyéb álldozatok vanna emögött!
2018. nov. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy jól megy a drog, vagy egy ismerősének nem megy annyira, hogy a saját fogyasztását fedezze, vagy apáék előző generációs cuccai vannak nála, vagy tényleg már nem férnek be a lóvétól a palotába.
2018. nov. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

miért nem mentél oda megkérdezni?

nyilván pénzes a család és megveszik a gyereknek, hogy ezzel kompenzálják hogy am szar szülők de amig a gyereknek vannak ilyen cuccai és lefoglalja magát addig se kell vele törödni

még jó pár más oka van ,de nem tudom miért irigykedsz.

mindenki azt vegyen amire van keret meg amire igényt tart.

2018. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még mindig zavar a dolog?
2023. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!