Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A baj az, hogy nem tudom...

Gergely Gergely kérdése:

A baj az, hogy nem tudom meggyőzni a barátaimat, hogy Discordon beszéljünk, ne azon a Messengeren, avagy melyik a jobb? Discord vagy Messenger?

Figyelt kérdés
Volt egy kis idő, amikor mindannyian Discordon beszéltünk, de mindenki át ment Messengerre, amit nem értek. Csak egy olyan haverom van aki még Discordon beszél, de már ő is át áll a Messengerhez amit még mindig nem értek. Kérlek, ha van ötletetek, hogy hogyan hozzam őket vissza discordra, azokat nagyon szívesen meghallgatom. Köszönöm. És egy kérdés : Melyik a jobb, Discord vagy Messenger, ha játékokról van szó?

2018. nov. 24. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Játékhoz Teamspeak.
2018. nov. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért a barátaidnak kéne változatni? A többség dönt, menj át te Messengerre.


Én a TS t preferálom, de a kettő közül a Messengert választom, de a DC vel sincs bajom.

2018. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég nagy baj. Nincs ötletem. Ez van. Új barátok. Discord jobb.
2018. nov. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 _Titkos_Kamilla_ válasza:
Szerintem mindkettő jó, de én mindig discordon beszélek barátnőmmel játék közben 😅
2020. ápr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!