Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Navon N39TX276FHDOSW TV...

Xoren kérdése:

Navon N39TX276FHDOSW TV software frissítés. Azt írja, hogy van újabb verzió, végig is megy a letöltés, de utána semmi nem történik. Úgy hagytam már 1 órára de akkor is semmi, ha meg ki lépek akkor azt írja megszakítás. Valaki találkozott ilyennel? 

Figyelt kérdés

#szoftverfrissítés #tv frissítés
2018. nov. 25. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
USB-n kellene beadni inkább, ha le tudod tölteni.
2018. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen funkció benne, csak online frissítés. Illetve neten sem találtam semmit.
2018. nov. 25. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Pedig, ha megnézzük a hátát a netes fotók alapján, akkor ez is török Vestel, megismerem az alaplap elrendezéséből.

Ilyeneket pedig frissítettem már, be kellett dugni pendrive-on, gyökérben a fájlok, előírás szerint, utána bekapcsolni a TV-t és telepíti.

Viszont azt (ha nem találod a Navon honlapján, vagy az nincs is), más esetben az alaplap típusszáma alapján lehet keresni, akár a Vestelnél, vagy ahol van.

Az meg a hátlap levétele után detektálható csak.

2018. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy lehet pandriveról, de nem lelek a neten sehol hozzá firmwaret :(
2018. nov. 25. 18:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, most néztem videót a Vestel ről, tényleg olyan. Ezen a videón látszik a firmware update, na nekem is ez van, csak a végén nem kérdezi hogy telepitse. Csak letölti ...
2018. nov. 25. 18:25
 6/7 A kérdező kommentje:
ez a videó, csak el felejtettem az elébb https://www.youtube.com/watch?v=mRGZ6Xc6G-4
2018. nov. 25. 18:35
 7/7 arita2005 válasza:
Szia! Érdeklődnék, sikerült valamire jutni? Én is most ezzel a problémával küszködök.
2019. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!