Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen nyomtatóra van szüksége...

Milyen nyomtatóra van szükségem, ha üvegekre való színes, vízálló címkéket szeretnék készíteni?

Figyelt kérdés
Pálinkás, boros, befőttes üvegekre szeretnék magamnak a forgalomban kapható címkékhez hasonlót nyomtatni. Ezen címkék szép színesek, éles kontúrral, vízálló, leszedhető matrica papírra nyomtatva.

2018. nov. 28. 16:22
1 2
 1/15 repulo ***** válasza:

Például:

[link]

2018. nov. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi ezt néztem én is. Sajnos nem 400 ezerben gondolkodom. Az ezzel foglalkozó webshopok mind ilyen kaliberű gépeket használnak? Nincs valami otthoni alternatíva erre? Meg azt hogy érik el, hogy az egy íven lévő címkéket nem kell kivágni sem, hanem magát a mintát tudom lehúzni egyből a papírról?
2018. nov. 28. 16:41
 3/15 repulo ***** válasza:
Nem tudom, mi a cégnél csak feketével nyomtatjuk az etikettet, majd 800.000 forintos Zebraval.:-) Szerintem egy sima otthoni nyomtatóval is megoldható, ki kell próbálni A/4 etikett lappal, aztán ollóval feldarabolni.
2018. nov. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 repulo ***** válasza:
Olyan etikett tekercset vesznek, amin a matrica már darabolva van, csak a hordozó alsó réteg folyamatos.
2018. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A cégnél nekünk is Zebrák vannak. :)

Nekem otthonra kellene, a lényeg h erre a vízálló matricára, kitűnő minőségben nyomtasson, a vágás kézzel sem gond. Tudsz esetleg ajánlani valami asztali nyomtatót erre a célra? Ötlet, tipp esetleg konkrét típusra, valamint erre a nagyon ellenálló matrica-papír fajtájára?

2018. nov. 28. 18:39
 6/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szinte minden 25ezres tintasugaras nyomtató tud ilyet, a boltokban és neten lehet ilyen címkéket venni és nem kell vágni.
2018. nov. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Vízálló nem lesz egy öntapadós papír! Ha meg "műanyag", akkor maga a címke nem ázik le, de a tintasugaras nyomtató miatt a rá nyomtatott kép le fog ázni!

Nekem nem probléma, hogy a címke kvázi egyszer használatos, ha az üvegek kiürültek, elmosom és címkét cserélem. Ehhez öntapadós átlátszó fotópapírt használok.

[link]

Nem pazarlom, mert nem túl olcsó, de szerintem ha erre ráragasztasz még egy réteget, akkor logikusan vízálló lesz, nem hinném, hogy úgy alá tud jutni a víz.

Mindenesetre van olyan cég, akiknél van lehetőség saját címkére is! Vízálló, fényes... Például ők készek arra, hogy teljesen egyedi címkét is legyártsák, e-mailben letudod velük dumálni: [link]

2018. nov. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Na ez egy jó megoldás, ezt kipróbálom majd én is.
2018. nov. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es válaszoló!

Tőlük rendeltem én is, de a cc 100 Ft/db árral és az 1400 Ft-os postaköltséggel van bajom. Egyébként a címke tökéletes amit készítenek. A kérdésem röviden arra vonatkozik, hogy magamnak tudok-e hasonlót gyártani itthon?

2018. nov. 29. 13:37
 10/15 anonim ***** válasza:
üvegmatrica-festék esetleg?:)
2018. nov. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!