Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Videó-kaputelefon felszerelésé...

Videó-kaputelefon felszerelésével kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Kaptam egy régebbi típusú kaputelefont kamerásat ! Tip : VI-3020 Videó-kaputelefon Két kérdésem lenne -van vele gyári hosszú vékony kábel végein saru ez megy ki a kapuhoz. kérdésem ez a kábel megfelelő hang és a kamerához? A bekötési rajzon is egy 2 eres vezeték megy ki Ideiglenesen BENT össze kapcsoltam és csengetett a kamera is működött hang is ! Kb 10 méter lenne a távolság ! Másik nagyon fontos kérdésem sajnos a családi háznál nem tudom csak magára az ajtóba- kapura felszerelni ez mennyiben lehetetlen vagy káros a kinti készülékre ?? Van e ami tönkre mehet benne a kapu csukódásától? Előre is köszönöm a segítő szándékú válaszokat !

2018. nov. 29. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Hosszabb kábellel bent is összekötheted és kipróbálhatod hogy működik vele vagy sem.

Ha a kapuszárnyra építed fel, attól még működnie kell ugyanúgy

2018. nov. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mint írtam összekötöttem bent azzal a vékony vezetékkel amit adtak hozzá -nem bontottam ki a vezetéket hogy milyen hosszú de nagyon soknak tűnik méterre. (biztos gyári mert a végein a saru rajta)És működött ! A másik kérdést azért tettem fel mert óhatatlanul is becsapja a szél vagy bárki az ajtót(kaput) az okoz-e meghibásodást - mivel csak a kapuszárnyon tudnám elhelyezni a kinti egységet ! ?
2018. nov. 30. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs benne olyan cucc ami ettől tönkremenne.
2018. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A Kamerát féltem nagyon -azért gondoltam inkább előbb hozzáértőket itt megkérdezek !!
2018. nov. 30. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!