Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Bp - és környéke: van olyan...

Bp - és környéke: van olyan cég, mely megrendelésre magánszemélynek megcsinál forrasztásokat készülékjavítást, áramkörtervezést stb?

Figyelt kérdés

Elromlik valami, megjavítják, készülék belsejében elszakad valami, forrasztás elenged, megforrasztják, illetve bármi problémával fordul hozzájuk az ügyfél, próbálnak segíteni.

Van ilyen cég, melynek ez (is) a profilja? Természetesen gondolom egymagában ilyen szolgáltatásból nem lehet megélni de remélem van ilyen.



2018. dec. 9. 17:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

Vállalkozások eleve felteszik magukat a Google Helyek nevű szolgáltatásra, tehát amikor keresel valamilyen szervizt, szakember, a Google kapásból rávezet.

Amellett Arany Oldalak, Kisokos, ami manapság még alapnak mondható, hogy ott is célszerű jelen lenni.

Jófogás a legutolsó. Nem mondom, ott is lehet vállalkozást reklámozni, én soha nem szoktam.

2018. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Manapság vannak még tv-rádió szervizek? Eljött az okostv-k kora, ezek már - gondolom én laikusként - nem igazán javíthatóak max speckó márkaszervizben"


Jó vicc, naponta javítok háttérvilágításokat, tápegységeket, T-con panelt, alaplapok egyes hibáit stb.

2018. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
...vagyis olyan dolgokat, amit márkaszervizben nem is szabad nekik javítani (tiltja a szerződésük), csak komplett panelokat cserélhetnek, komplett LED-sávokat, jó drágán persze.
2018. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Reménykedem benne, hogy ha pl. lesz forrasztanivalóm vagy bármi ami elektronika és bemegyek ilyen helyre, nem hajtanak el, hogy "na dehát ez nem is tv, köze sincs ahhoz", stb.

2018. dec. 9. 20:40
 15/15 anonim ***** válasza:
--Elektrotanya-- ezen a weboldalon tanyáznak a Tv szerelők meg a Mosógépszerelők nagy számban. Fiatalok és idősek egyaránt megtalálhatók. Nekem sok kérdésre választ adtak például elektromos kerékpár akkujával kapcsolatban ugyanis ebben is van egy szép nagy elektronika elrejtve ami szintehogy cellánként figyeli a cellákat, szóval egész új dolgokkal is képben vannak satöbbi satöbbi ELEKTROTANYA
2023. márc. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!