Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Tindernél mindenképpen meg...

A Tindernél mindenképpen meg kell vásárolni a fizetős verziót ahhoz, hogy (esetleg) eredményes legyen?

Figyelt kérdés

2018. dec. 21. 09:12
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem ! Senki se vette meg a barátaim közül és a többségük talált rajta eléggé partnert. Bár mondjuk hosszú tartós kapcsolatot szerintem nehéz találni rajta, de ez az én személyes véleményem volt már aki rám cáfolt. Próbáld ki hogy milyen az ingyenes és utána dönts szerintem.
2018. dec. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem ! Senki se vette meg a barátaim közül és a többségük talált rajta eléggé sok partnert. Bár mondjuk hosszú tartós kapcsolatot szerintem nehéz találni rajta, de ez az én személyes véleményem volt már aki rám cáfolt. Próbáld ki hogy milyen az ingyenes és utána dönts szerintem.
2018. dec. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene?


Ha nem vagy előnyös külsővel megáldva, akkor nem lesz több párod ha fizetsz sem. HA előnyös a külsőd akkor meg pénz nélkül is lesz miből válogatni.

2018. dec. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Tinder csak alkalmi partnerek keresésére jó.
2018. dec. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nem kell megvenni. Én is ott találtam rá a jelenlegi páromra és mi abba a kis százalékba tartozunk akik nem alkalmit kerestek. Ha valahogy jelzed hogy nem alkalmit akarsz akkor talán kevesebb ilyen fog jönni. Sok sikert!
2018. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!