Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan kell összekötni a...

Hogyan kell összekötni a kábeleket, és hogyan programozzák, állítják össze a kábeleket? Többi lent

Figyelt kérdés

Először is azt akarom, hogy normális válaszok jöjjenek, és csak azok válaszoljanak, akik értenek hozzá, köszönöm.

Szóval az először is az érdekelne, hogy miből áll össze egy kábel/hogyan gyártyák, stb... Pl miből áll, hogyan csinálják meg azt, hogy egy kábelen átmenjen az elektromosság, hogy hogyan keletkezik/teremtődik bele az elektromosság a kábelbe. Illetve még az, hogy hogyan kötik össze őket.Pl ha egy kábelt kettévágnak, hogyan kötik össze. Meg hogy ha a telefonodat felrakod töltőre, akkor hogyan "rakódik" össze az, hogy a stekkerből a telefon aksiába menjen az elektromosság, és hogy miféle képpen tölti. Meg a pixeleket hogyan rakják össze a telefon és hasonló eszközök képernyőjen, és hogyan kötődnek össze a pixelek kivilágításai azzal, hogy a telefon fel van van töltve vagy sem. Meg a pixelek színei is. Ha nézek egy képet a telómon, a pixel/pixelek honnan "tudják" hogy ilyen színt kell mutatniuk, és hogyan mutat színeket, ha "csak "elektromosság van a telefonba. Na remélem hogy ezt valaki végigolvassa, és válaszol is rá egy normális választ. Egy 17 éves fiú vagyok, és ez már 1 hónapja foglalkoztat,csak eddig senkitől nem kaptam egy normális választ sem ezekre. Előre is köszönöm aki ezt megválaszolja :)


2018. dec. 22. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez így összesen 19 kérdés volt.

Ha külön-külön kiirod mind a 19-et, akkor számithatsz normális válaszokra, de így jelen esetben nem nagyon :D

2018. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

17 évesen én már áramköröket építettem, ami még hagyján, nem lehet mindenkinek ilyen hobbija.

Azt viszont kizárom, hogy 17 évesen ilyen irreális kérdéseket tettem volna fel egy fórumon, ha lett volna akkoriban internet.


Te azért kezded így a kérdésed, mert valószínűleg máshol is elkövettél már hasonlókat, kaptál is az arcodra. Ezért már előre védekezel. Pedig a hiba benned van, nem másokban.


Szóval, ez nem így működik, senki nem fogja helyetted megtanulni a fizikát, amit az iskolában elmulasztottál.

2018. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Előbb nem jutott eszembe a jó szó, helyesbítek:

Azt viszont kizárom, hogy 17 évesen ilyen gyerekes kérdéseket tettem volna fel egy fórumon.

2018. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Általános iskola 7. osztály fizika, utána 8. osztály fizika.Elektromosság ilyen fogalmak, hogy Ohm törvénye, Kirchoff törvények.

A pixelek meg szinté talán a 8.os fizika volt fénytan témakör. Előtte meg nekünk rajz órán volt erről szó alapszínek, színkeverés témakörnél. Ha valóban 17 éves vagy akkor irtó nagy probléma van ott azzal a fejecskével. Mert ez tényleg általános iskolai anyag, és nem csak fizika óra.

És azért nem kapsz rá normális választ mert ennek az oldalnak a lehetőségei nem teszik lehetővé a normális válasz megadását. Annyira hosszú lenne, kb. 4-5 hónapnyi fizika óra, és kb. 2-3 rajzóra teljes anyagát kéne ide bepötyögni, bátran vedd elő a régi tankönyveidet.

2018. dec. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na...Tiztázzuk hogy nem vagyok 17 éves, hanem pár évvel fiatalabb. De mivel ezt ti nem tudhattátok, ezért nem is szólok emiatt. Viszont még a tanáraim sem nagyon meséltek egyikről sem.Szóval ennek tudatában legyetek szivesek írni a további kommenteket, köszi :)
2018. dec. 24. 00:34
 6/12 A kérdező kommentje:
*tisztázzuk
2018. dec. 24. 00:41
 7/12 anonim ***** válasza:

"Egy 17 éves fiú vagyok"

Akkor miért kellett hazudni?

2018. dec. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Megint egy közönséges troll kérdés. Miért kell szórakozni mások idejével?
2018. dec. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát azért kellett, mert csak 16 éves kortól lehet regisztrálni. Viszont a tököm ki van az egésszel, hogy mindenki a hibát keresi a kérdésben, hiába mondtam,hogy ami nem ad az egyik kérdésre sem választ, azt leszarom, csak egy kicsit szebben. Aki nem tudja a választ, ne válaszoljon,köszönöm
2018. dec. 25. 00:08
 10/12 anonim ***** válasza:
16 évesen is túl kellett volna ezen jussál, mondom fizika óra! Ezt nehéz megérteni? Hol voltál fizika óra helyett? Jahh, hogy ma divat útálni a fizikát és büszke lenni arra, hogy nem is érdekel, és hogy ellógtad. Leülhetsz fiam 1-es. Egyébként a válaszokat már régen megkaptad.
2018. dec. 25. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!