Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Alaplapi ethernet porton...

Tahi Balázs kérdése:

Alaplapi ethernet porton nincs net?

Figyelt kérdés
Már mindent próbáltam ujra telepítettem mindent már amit irtak nézegettem reseteltem a routert is de nem akarja villog sárgán a gépemnél és ennyi egyszerűen nem akar DHCP-hez kapcsolódni mindig az a szar alap íp címet használja 169 kezdetűt nem tudok már mit kitalálni kérlek segítsetek.

2018. dec. 24. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Alaplapi ethernet driver is fent va
2018. dec. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
BIOSban nézd meg, hogy engedélyezve van-e az alaplapi ethernet kontroller.
2018. dec. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor kapsz 169 kezdetű ip-t, ha a Windows érzékeli a hálózatot, de nem található dhcp server, vagy a routered, vagy a hálózati kártyád a hibás, próbáld ki a routert más géppel, esetleg megpróbálhatnád egy másik hálózati kártyával, hogy kiszűrd a hibát.
2018. dec. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Gugu Gabor ***** válasza:
Manuális ip beállítás?
2018. dec. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy a Windowsban hosszabb használat alatt elpiszkálódnak dolgok, amitől hálózati problémái lesznek.

Míg frissen telepítve automatikusan végzi a dolgát. Ha másképp nem tudod megoldani, lehet próbálkozni új telepítéssel is, hogy arra mit lép.

Még azt sem mondom, hogy a jelenlegi rendszert pusztítsd le, hanem csak próbaképpen másik HDD / partíció / kreativitás / akármi.

2018. dec. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha a szolgáltatód mac cím alapján azonosít és ad netet akkor uj hálókártya vagy router beiktatása után clonozni kell a mac címet
2018. dec. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de amit irtatok mindent próbáltam engedélyezve van a dhcp.mert ott irja hogy dhcp mellette hogy igen.nem tudom mi lehet másik géppel próbáltam és egynől van net az én gépem a rossz csak nem tudok rájönni hogy mi a hiba.
2018. dec. 30. 22:25
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet urja telepítéssel megoldódna de most nem akarok mindent ujból letölteni. De ha más választás akkor megpróbálom de remélem van rá valami más megoldás.
2018. dec. 30. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!