Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A HAMA urage illuminated2...

Kosztola Norbert kérdése:

A HAMA urage illuminated2 egérnek az érzékelője (optikája) nem működik rendesen mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Amikor játszok vele (fortnite) és nagy távot teszek meg vele gyorsan (rántások stb.) olyan mintha kihagyna és így beakad. Viszont ha aránylag lassan teszem meg ezt a távot akkor meg nem.

Remélem érthető ha nem akkor majd elmagyarázom megint :D

Gyári hiba vagy esetleg valami más?



2018. dec. 26. 19:26
 1/7 repulo ***** válasza:
Az egér sebességén próbáltál változtatni a beállításokban?(windows)
2018. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosan mire gondolsz?
2018. dec. 26. 21:11
 3/7 repulo ***** válasza:

[link]

Win10-nél vezérlőpult, eszközök, egér, egér további beállítások.

2018. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy a windows-nál kéne beállítani valamit mert amikor rá duktam egy másikat (asus) annál meg jó volt. Igazábol amit kérdezni szerettem volna,hogy gyári hiba vagy másnál is van ilyen probléma hasonlók...?

Mert már nézelődtem a driverében de ott se találtam semmit. Mert én abban reménykedem hogy csak gyári hiba azt akkor garanciálisan kicserélik azt jóvan.

2018. dec. 26. 22:22
 5/7 repulo ***** válasza:

Hát, ha meg sem próbálod...

Az Asus milyen felbontású amivel jó volt?

Állítsd ezt is annyira, oszt jónapot.

2018. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké megprobálom az egeret meg majd megtudakolom de köszi a segítséget majd kiprobálom persze!
2018. dec. 27. 00:32
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát nem nemsegített semmit probáltam a dpi meg hz el is játszani valamit hátha jobb de nem semmi. Neten néztem hogy másnak van e ilyen baja de nem találtam semmit szoval szerintem garanciálisan kicseréltetem vagyis hát beszélek a boltal aztán remélem hogy lesz valami.

De köszi a segítséget!

2018. dec. 29. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!