Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Dohanyboltban vásarolt e-cigit...

Dohanyboltban vásarolt e-cigit visszaveszik?

Figyelt kérdés
Kibontottam kipróbaltam,de nemm tudom használni, rettenetesen fullaszt.Vissza veszik?
2019. jan. 4. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, de a pénzt az nem fogod látni. Max a tulaj elszívja.

Kibontottad onnantól kezdve eladni nem tudja.

Fehér neműt se viszel vissza, hogy kipróbáltad, de mem jön be.

2019. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem garancias volt anno es vissza is vettek. Szurot stb kicserelis es slussz ujra el tudtak adni.
2019. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hogy vennék már vissza? Kibontottad, kipróbáltad, összenyálaztad. Így már nem tudja eladni. Ha nem volt rá pénzvisszafizetési garancia, akkor nem fogja visszavenni. Ez nem olyan, mint egy póló, hogy nem veszít az értékéből, ha felpróbálod.
2019. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Erre is van fél év garancia. Köszi a válaszokat, mindenesetre megpróbálom ha pedig nem veszik vissza akk buktam 17ezret.
2019. jan. 4. 20:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen e-cigi?
2019. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 18 ezer volt ezert is volt garancias, de egy evig volt nekem garancia rajta es vissza is vettek, probald meg hatha
2019. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vype eTank Sub kit. Köszi a válaszokat.
2019. jan. 4. 20:33
 8/8 A kérdező kommentje:
Kicseréltem a liquidet nikotinmentesre, igy szuper jó. Ezek szerint a 6mg-os nikotintol volt nekem ilyen rettenetesen erős,érdekes.
2019. jan. 6. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!