Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nincs hangja a hangfalamnak,...

Nincs hangja a hangfalamnak, ha a laptopra csatlakoztatom. De ha a hangfalba még bedugom a fejhallgatót, annak van hangja. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Valamit elállíthattam és nem tudom, hol kell visszaállítani. amikor csatlakoztattam a hangfalakat a laptopra, kiírta egy ablakban, hogy milyen eszközként kezelje a csatlakoztatott dolgot. A laptopnak alapból van hangja, de amint fent említettem, ha rácsatlakoztatom a hangfalat akkor néma az egész, viszont ha a hangfal dugójába még csatlakoztatom a fülhallgatót, annak megint csak van hangja.

2019. jan. 7. 20:25
 1/7 repulo ***** válasza:
Milyen hangfal?
2019. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha aktív hangfal, nem kap áramot.

Ellenőrizd az adapterét, a csatlakozásokat, a vezetéket.

2019. jan. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szirty ***** válasza:

"hangfal dugójába még csatlakoztatom a fülhallgatót"


Hogy mit hova?

2019. jan. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

"a hangfal dugójába még csatlakoztatom a fülhallgatót"


Vagy a hangfal aljzatába, miután ezen a fórumon kimenet-bemenet sem számít a kérdezőknek, dugó-aljzat is bizonyára tökmindegy.

Meg a "hangfal" persze csak egy kis hangdobozka, szokás szerint az is mindegy.

Az is lehet, hogy hibás az aljzat, amibe dugod, megszorult a leválasztója, túl sokat volt dugdosva stb.

2019. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


ez a hangfal, amiről szó van. valószínűnek tartom, hogy áram alatt van, ezért írtam le többször is, hogy ha a hangfalra csatlakoztatom a fejhallgatót, annak van hangja. azonban ha simán a hangfal van csatlakoztatva a laptopra, nem szól semmi.

2019. jan. 11. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy hibás aljzat, vagy a végfok tápellátása szállt el, esetleg a védelem aktív valamiért.
2019. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"ezért írtam le többször is, hogy ha a hangfalra csatlakoztatom a fejhallgatót, annak van hangja. "

Nem tesz semmit.

Ha kihúzod a konnektorból, akkor is szólhat

2019. jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!