Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vészleállító gomb bekötése...

Vészleállító gomb bekötése mágneskapcsolóval? (többi lent)

Figyelt kérdés

Adott egy Legrand vészleállító gomb. (Link: [link] )

A probléma pedig az, hogy ez maximum 3A-t tud megszakítani, de nekem 10A-t kellene vele megszakíttatnom. Egy mágneskapcsolóra gondoltam, csak nem tudom, mit hogyan kössek, mivel mágneskapcsolóval még nem dolgoztam. Ötlet esetleg, és hogy milyen MK-t alkalmazzak?



2019. jan. 12. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:

A biztosíték után tedd be sorba a vészgombodat.

[link]

2019. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lali24 ***** válasza:
a kapcsolás használható, de nem a biztosító után sorba kell kötni, hanem a "be" gomb helyére. akkor lesz öntartó a kapcsolás, amit a "ki" gombbal lehet oldani.
2019. jan. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem a legjobb fogalmazás a "biztosíték után', mert nélkülözi a lényeget, hogy a KI gombbal sorba - de jelen esetben teljesen megfelelő fogalmazás.

Viszont "a be gomb helyére", hát az biztosan nem jó ehhez a rajzhoz.

2019. jan. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20e Ft ??
2019. jan. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lali24 ***** válasza:

jogos az észrevétel. hülyeséget mondtam, hiszen a vészleállítónak éppen az a lényege, hogy megszakítsa az áramkört.

bocs a félrevezetésért.

2019. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!