Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Letiltott a facebook, mit...

ATY. kérdése:

Letiltott a facebook, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Ma egy olyan üzenetet kaptam, amiben az állt hogy lezárták a fiókomat, na most! Történt már ilyen dolog, viszont akkor vissza is állították azt! Írtam is rögtön egy üzenetet, és erre azt írták hogy: “Biztonsági okokból nem adhatunk további információt arról, hogy miért tiltottuk fiókodat” na most ez kérem mi? Mégis az én fiókom.. Mit tudok tenni?

2019. jan. 16. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Valami sejtésed csak van, hogy miért tiltottak le!? Mert attól függ, mikor oldanak fel, ha egyáltalán feloldanak.
2019. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Van sejtésem igen, de nem fognak szerintem már feloldani..és ezt borzasztóan sajnálom, mert lassan 10 éve, hogy fent vagyok ezen a platformon
2019. jan. 16. 22:42
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem akarok okoskodni, de legközelebb viselkedni kell, akkor nem tiltanak le.
2019. jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát legközelebb megtanulsz viselkedni, és akkor nem tiltanak le. Sokat nem tudsz tenni. Legfeljebb egy újabb facebook profilt csinálsz.
2019. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Olyat is olvastam, ugyanitt a gyakorikérdések oldalon, hogy az illető regisztrált megint, akkor azt is tiltották ,és így tovább..Szóval most várni kell szerintem..És lehet hogy hibáztam, de egyszer fordult elő, múltkor azért tiltottak mert hamis nevet használtam, megváltoztattam az eredetire, és amikor írtam is nekik, nem voltam köcsög, mindenki megérdemel még egy esélyt
2019. jan. 16. 23:08
 6/15 anonim ***** válasza:
Amatőr vagy. Ha trollkodni akarsz, csinálni kell egy troll-fiókot, nem a saját nevedet változtatgatni.
2019. jan. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem változtattam egyik névről a másikra..félre értesz. Amikor regisztráltam, egy hozzám közel álló nevet adtam meg, és miután felfüggesztettek, meg kellett változtatnom, ekkor adtam meg az igazi nevemet..nem volt szó trollkodásról. Egy csoportban vagyok benne, ahol mindenféle hülyeséget tesznek ki az emberek, én is kitettem egy dolgot, lehet pont azt nem kellett volna, szóval így jártam sajnos..
2019. jan. 16. 23:24
 8/15 anonim ***** válasza:
igen nem kellet volna a hülyeséget megosztani mert nem hiszem hogy szimpla hülyeség volt ,annál joval komolyabb .máskor majd tudni fogod hogy mely hülyeség amit osztani lehet melyeket nem.
2019. jan. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
és már a fiókomat soha többé nem kaphatom vissza? várjak mielőtt újat csinálok? (ha egyáltalán tudok, és nem fogják letiltani azt is)
2019. jan. 17. 06:22
 10/15 anonim ***** válasza:

Ezt itt senki nem tudja neked megmondani, velük kell tisztázni, hogy végleges tiltás vagy nem.

[link]

2019. jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!