Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem müködig A hálozati...

Laci9998 kérdése:

Miért nem müködig A hálozati 12v adapter?

Figyelt kérdés

Mi lehet hibája anak hogy be dugtam a konektorba és meg nésztem 2 szál drotot ösze tetem hogy szikrázike

2 másot percig asztán ma használni szeretem volna és már se kép se hang


2019. jan. 19. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
2 szál dróttól ne is várj képet + hangot, ez nem tévé, mester.
2019. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nade mester,a két szál drót helyett valami fogyasztóval kellett volna tesztelni.Így csak rövidre zártad és valami tönkre ment benne.
2019. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tegnapig tartota zadapterr jotálása.

Europa unios szabájozas, hogy a 12v adappterek 2019.01.18-ig müködhetnek.

19-étől már csak a 12,5v-os adaptereket szabad használni.

Remélem tuttam segíteni.

2019. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ere nem gondoltam hogy meg van szabályozva az adapter már probáltam javitani de semi akor kuka dobjam ki mert úgy hiszem ezekel semit nem lehet kezdeni már
2019. jan. 20. 06:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Tényleg, úgyis nézel ki, mint aki megjavít egy ilyet.

Itt nem is csak az igénytelen helyesírásra gondolok (igen, számít ez is, mert egy precíz szakember ad magára, ilyen téren is).

Hacsak nem Szlovákiából írsz, vagy egyéb külhoni területről.

Viszont a szakmai megnyilvánulásaid alapján tényleg elfelejthető, hogy lesz abból valami.

Pedig egyszerű elektronika, tehát szakmailag egyszerű munkának számít ezeknek a javítása.

A ragasztott házak szétszedése sokkal bosszantóbb és kellemetlenebb tud lenni, mint maga a javítás. De ha szerelhető, akkor semmi gond.

2019. jan. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne írj privát üzenetet, ez egy nyilvános fórum (vagy olyasmi).

Nem látom az üzenetedben azt sem, hogy mit mértél multiméterrel.

Anélkül eleve komolytalan az egész.

2019. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!