Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha egy házibulin a tűzoltó...

Ha egy házibulin a tűzoltó portalanított ki fújták szórakozásból akiknek ki adtam kulturális vendégházat, mi a teendő? Mennyi pénz büntetés várható?

Figyelt kérdés
2019. jan. 20. 16:29
1 2
 1/11 Zzzoli ***** válasza:
60%
A tűzoltó portalanított? Azzal mi a baj, rendes volt legalább.
2019. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Beszélj már normálisan!

Mindennek van határa.

2019. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondolom jelenteni kell a tűzoltóknak?
2019. jan. 20. 16:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Elviszed kicserélteted, újra tölteted, veszel újat.

Szabadon választhatsz.

2019. jan. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mivel nem érthető a kérdés, nehéz megválaszolni. Azzal meg nem sokra megyünk, hogy te mit gondolsz.

Szedd össze magad és próbálj egyetlen mondatot értelmesen megfogalmazni. Menni fog, én hiszek benned.

2019. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Más érti csak te nem. Értő olvasás...
2019. jan. 20. 18:22
 7/11 A kérdező kommentje:
Újra töltés mennyibe kerül?
2019. jan. 20. 18:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, más sem érti, csak találgat. Csatlakozom az előttem hozzászólókhoz, a helyesírásod valami förtelmes, abszolút nonszensz.
2019. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ha egy házibulin a tűzoltó portalanított ki fújták szórakozásból akiknek ki adtam kulturális vendégházat, mi a teendő?

Ha te vagy a tulaj, vagy intézményi felelős, el kell vinni a készüléket megtöltetni és visszatenni a helyére. Esetleg ha ismert a mókamester aki így kitolt veled, bepróbálkozhatsz nála a költségek átvállalására (takarítás, utazás, a készülék töltése, stb).

"Mennyi pénz büntetés várható?"

Ha gondolod, írok neked egy csekket, hogy jól érezd magad.

A hatóság részére nem azt kell bejelenteni hogy minden poros lett, hanem azt, ha tűzeset volt, még ha el is lett oltva, legyen akármilyen jelentéktelen mértékű. Erről szeretnek tudni. Hogy hol hány karácsonyfa, vagy papírkosár kapott lángra. De legfőképpen a biztosító nem fizet, ha nincs igazolás a bejelentett tűzesetről:

[link]

2019. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

"Más érti csak te nem. Értő olvasás..."


Annyira tudtam, hogy még neked áll feljebb...

Nem kispajtás, ennek az lett volna a kulturált módja, hogy legalább utána helyesbítesz, elnézést kérsz.

Mint ahogy azt meg is teszik néha, mások.

Egyébként természetesen értettem, csak egyszerűen undorító, ahogy megcsúfolod anyád nyelvét.

Vannak itt olyanok is, akik még könyveken nőttek fel, de te ezt nem értheted.

2019. jan. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!