Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miert kapcsol ki a TV online...

Miert kapcsol ki a TV online filmezéskor?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég vettem egy Sharp típusú 123" 4k tv-t. A problémám az lenne,hogy ha online filmeket akarnak nézni,még el sem indítja a filmet de a TV mar újraindul. Azt is tapasztaltam,hogy Youtubeon néztem egy filmet es másfél ora utan ugyan ez történt,lefagyott es ujraindult. Valakinek lenne ötlete? Köszönöm a válaszokat
2019. jan. 24. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Miért kérdezed meg kétszer ugyanazt? Akkor gyorsabban kapsz választ, vagy mi?


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..



Egyébként ha már itt tartunk, el kell, hogy keserítselek, a mai Sharp tévék már nem japánok, hanem felcímkézett török tévék. Nagy csodát ne várj tőlük!

2019. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tehat akk nem lehet semmit ellene tenni?
2019. jan. 24. 15:23
 3/12 anonim ***** válasza:
De miért nem kérdezed meg a szervizt? Én csak találgatni tudok, hogy azért áll le a Youtube másfél óra után, mert megtelik a tévé memóriája, de ez egyáltalán nem biztos. Lehet, hogy simán csak hibás.
2019. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb TV-n van kikapcsolási időzítő. Keresd meg, és kapcsold ki.
2019. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Négyes, nem figyeltél eléggé, azt írta, hogy lefagy és újraindul, nem azt, hogy kikapcsol. Nem mindegy.
2019. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Megtelik a memoria..tvek nem erre valok hiaba smart
2019. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Télleg, elbambultam...
2019. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hat azért 500 euros tv-től elvárna az ember hogy legalább youtubeon tudjak megnezni egy filmet😕 Memória esetleg üríthető vagy van valami lehrtseges módszer? Illetve ha visszaviszem garancia szerintetek kicserélik vagy megcsinaljak?
2019. jan. 24. 16:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem rosszból írom, és tényleg nem akarlak elkeseríteni, de a komoly tévék nem 500 eurónál kezdődnek.
2019. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az enyém 1000 euró volt.
2019. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!