Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Split klímához alkatrészt...

Split klímához alkatrészt sehol nem lehet vásárolni? Még a gyártótól sem?

Figyelt kérdés

Van egy aux split klímám, aminek a rostélya elrepedt egy ponton, ezért nem tudja a motor irányítani a légáramot. Egy darab műanyag terelő lapra lenne szükségem, de sem a gyártótól, sem webshopoktól nem lehet alkatrészt venni. Csak komplett egységeket. Valaki tudna tippet adni merre menjek tovább? A google-t már 3x áttúrtam.

(Próbáltam megragasztani uv ragasztoval, takonyágyúval, de nem segít.)



2019. jan. 25. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
3D nyomtatás nem segítene? Minta alapján el tudják készíteni, árakról sajnos nem tudok nyilatkozni.
2019. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 repulo ***** válasza:
Nem írnál pontos típusszámot?
2019. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aux asw-h12a4/sdr1
2019. jan. 26. 11:00
 4/5 gabesz147 ***** válasza:

Autóbontó mintára eszembe jutott klímabontó, lehet, hogy itt van, terelőlapát szóval néztem, de van helyettesítő alkatrész is, nézegesd, ha már ezt meglelted, bocs.


hogy [link]

2019. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kereskedelmi forgalomban nem kaphatók, még garanciális esetnél is nehéz a beszerzése, a telepítő cégre vagy szerelőre mindenképpen szükség van. Az olyan nagy gyártóknál mint az LG, Samsung, Midea, GREE hiába is mész be az utcáról, magánszemélynek nem adnak alkatrészt. Mert hivatalosan, csak szerelő nyúlhat a klímához, tehát képesítetlen személy nem.
2019. jan. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!