Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a gépemnek?

Mi lehet a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
Amikor játszok egy bizonyos játékkal, mindig beadja a fekete képernyőt és csak újraindítani tudom, vagy leállítani. Van amikor csak magától kilép a játékból, de ezt már böngészővel is csinálta. Mit tudnék kezdeni vele? (konkrét választ kérek, mit, hogy kell csinálni)

#PC #baj #képernyő #hiba #fekete #informatika #felidegesítmáregycsomóideje
2019. jan. 30. 20:13
 1/5 repulo ***** válasza:
Haldoklik a windows, döglődik a gép, vagy minden sz.rt letöltesz és ejnye-bejnye oldalakat látogatsz, aztán nem influenza vírust kaptál el, hanem valami mást.
2019. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Túlmelegedés a legvalószínűbb. Takarítsd ki.
2019. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"(konkrét választ kérek, mit, hogy kell csinálni)"


Konkrétan vegyél egy új videókártyát.


Egyébként milyen buta kérés ez, távolból 100 % biztonsággal ki fogja meg mondani, hogy te mit csinálj, egy számunkra ismeretlen gépben?

2019. jan. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Attól kértem volna konkrét választ akivel már volt hasonló. Nem látogatók semilyen rossz szándékú oldalakat. A videókártyám meg kb egy éves
2019. jan. 31. 20:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Attól kértem volna konkrét választ akivel már volt hasonló. Nem látogatok semilyen rossz szándékú oldalakat. A videókártyám meg kb egy éves
2019. jan. 31. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!