Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Meg tudná nekem valaki világít...

Hoffhy kérdése:

Meg tudná nekem valaki világítani, hogyan lehet értelmezni egy segway-szerű "készülék" adatait? Akku: 42V 168W/h (? ), (4400 mA/h).! 2x350 W-os motorok (?!? ).

Figyelt kérdés
2019. jan. 31. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Mire vagy kíváncsi?
2019. jan. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan egy hoverboard lehet. Akksiját egy óra alatt tölti csontra 0-ról a töltő (42Vx4,4A). Ha a csutkára ki van hajtva mindkét motor folyamatosan, akkor 0,24 órát, azaz 14 percet megy egy töltéssel (168 Wh/700Wx60).
2019. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs azzal gond, hogy valaki nem szakember, de a rohadt életben ezt soha nem fogom megérteni, amikor oda van írva a szemed elé:


Wh

mAh


Amit te önkényesen hibásan olvasol le:

W/h

mA/h


Hülyeségeket kitalálva ezáltal. Miért csináljátok ezt? Normális dolog ez? Komolyan, ennyire hülyék az emberek, hogy ott van az arcodban és nem látsz?

2019. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szirty ***** válasza:

"Komolyan, ennyire hülyék az emberek, hogy ott van az arcodban és nem látsz?"


Igen. És meg is sértődnek a saját hülyeségükön...

Aztán jön a lepontozós hadjárat :DD

2019. jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"hogyan lehet értelmezni egy segway-szerű "készülék" adatait?"


Szimpla fizika, SI mértékegységekkel. Általános iskolai tananyag. Szerintem te is fogod tanulni majd ha már iskolába jársz.

[link]

[link]

2019. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akik ekkora elánnal hülyéznek nem árt, ha tudják, hogy az adatokat a "kütyü"- kézikönyvéből írtam ki ! Arra lettem volna csak kíváncsi, milyen vezérlés lehet ilyen.Egy barátom azzal szeretne munkába járni. A mosdatlan, habtajtékos szájúaktól nem kérdeztem semmit ! Nekik nyasgem ! Hoffhy.
2019. febr. 2. 19:52
 7/9 A kérdező kommentje:
1/6.-nak: Kösz Szépen !5/6.Kösz Szépen ! (100%)A P=UxI 1W=1Vx1A keveredett össze bennem, a P=W/t 1W=1joule/sec.,azaz 1W=J/1sec.-el ! A szakirodalom szerint is vigyázni kell, az összekeverhetőségükkel !...3/6.-nak: Képzeld, 50 évvel ezelőtt, még elektrotechnikát is tanultam !Kétféle ember van:1.Akinek "van mire szerénynek lennie" (Pl.:Tudás).... 2.Aki szerény is !...Hoffhy.
2019. febr. 2. 20:50
 8/9 anonim ***** válasza:

V*A*h = Wh

Mekkora bonyolult lehet ez annak, aki még tanult is elektrotechnikát.

Utána meg ebből következik minden.

2019. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként a szakmai tanulmányok különben is súlyosbító, úgy főleg nem szabadna képtelenségeket leírni.

Értsd: nem mentség a hibás leírás, mert azt egy szakembernek röptében korrigálnia kell.

2019. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!