Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ilyen drágább e-cigibe hogyan...

Ilyen drágább e-cigibe hogyan lehet akkut cserélni?


2019. febr. 3. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem drága, kb gagyi kategória. Egyébként sehogy, mert bele van építve az aksi.
2019. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig ez drága. Állítható feszültségű, LCD kijelzős, és akkor is tudod szívni, ha éppen töltőn van. Mert külön USB csatlakozóról lehet tölteni. Anno 10 ezerért vettem, és akkor trafik törvény sehol nem volt még.
2019. febr. 3. 17:57
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ismerem, nekem is volt ilyen, nem tudsz benne akkut cserélni, ebbe bele van építve.
2019. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Anno 10 ezerért vettem"

Na ez az. Ne az akkori árakhoz mérd a jelenleg benne lévő technológiát, értékét.

Egyébként beépített akkus, tehát leginkább sehogy.

2019. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkori árak. Igen, az óta az a 10. ezer Ft sokkal többet ér. De ha azt mondod hogy lehet venni ennyiért, vagy olcsóbban ilyen fain cuccot (ami a slukkokat is számolja), akkor ezt bedobom a veszélyes hulladékba, és veszek egy újat.


Nekem sem buli a DIY, meg az sem hogy a kínai akku robbanása összekócolja a fogaimat :D

2019. febr. 3. 21:22
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ennyire fontos, hogy számolja a slukkokat? Végül is mindenkinek más a drága, de ők úgy értik, hogy e-cigi mai árakban ez az alsó kategória.

Anno nekem is tönkrement, de hát ez van.

2019. febr. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!