Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elromlott a powerbankom?...

Elromlott a powerbankom? (ASUS ZenPower 10050mAh)

Figyelt kérdés
Valamelyik nap az egyik ismerősöm leejtette, de még tudtam vele tölteni a telefonomat. Viszont azóta teljesen lemerült a bank és nem tudom tölteni. Amikor felrakom töltőre, elkezd villogni a 4 pötty rajta, de nem tölt semennyit, hiába hagytam ott pár órára. Próbáltam más töltővel, más konnektornál, nem volt jó. Engedjem el, vagy még lehet rajta valahogy segíteni?

2019. febr. 4. 22:59
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Annak annyi.
2019. febr. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért ne dobd ki, Li-Ion cellákból áll (3x3350 Sanyo), lehet csak 1 adta meg magát, vagy maga az elektronika, másba jók lehetnek azok a cellák.
2019. febr. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Cellák nem romlanak el egy ütéstől, viszont paneltörés, vagy egyéb szakadások gyakoriak hasonló esetben, ami hozzáértő által lehet kiválóan javítható.

Ez a törés / repedés jellegétől függ, hogy mennyi munka van vele.

2019. febr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdező általi javítás a nem ajánlott kategória, de ha ismer valakit, nézesse meg vele.
2019. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 6. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!