Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudok gmail-en jelszót...

Hogy tudok gmail-en jelszót változtatni?

Figyelt kérdés
Laptopon már nagyon régóta be vagyok jelentkezve gmail-re. Olyan rég, hogy elfelejtettem a hozzá tartozó jelszót. Google-ba nem mentettem el a jelszavam. Valaki segítsen! Köszi.
2019. febr. 7. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha be vagy jelentkezve, akkor a böngésző elmenti, különben nem tudna mi alapján beléptetni, és bezáráskor el is felejtené, következő belépéskor a bejelentkezőoldalra dobna ki. A böngésző beállításaiban találod a mentett jelszavakat.
2019. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiókok és importálás
2019. febr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit első válaszoló írt, az nem tudom, mit tesz.

A böngésző nem feltétlenül menti el a jelszót, mert munkamenetet is lehet megjegyeztetni vele.

Alábbit csináld:

Egy másik böngészőből próbálj meg belépni gmail-be.Gmail-be.

Válaszd ki, hogy "elfelejtettem a jelszavamat. Kérdéseket fog feltenni, hogy megbizonyosodhasson a rendszer: valóban tiéd -e a fiók.

Egyik kérdés az, hogy mikor hoztad létre a fiókot... Többi kérdésre nem emlékszem. Jó válasz esetén új jelszó beállításra van lehetőség.

2019. febr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2019. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2019. febr. 7. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!