Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés
Gránicz Pál nevű felhasználó kérdése:

Lenne egy JBL Charge 3 hangszóróm amin 1x volt "Low Frequency mode" bekapcsolva majd így kapcsoltam ki a hangszórót További lent?

Amióta bekapcsoltam a hangszórót azóta olyan mintha mind2 módban túl nagy basszust adna le. Mi lehet a hiba? Vagy csak én reagálom túl? Ez az első ilyen hangszóróm. (Nem volt Low frequency mode-ban teljes hangerőn, az oldala sem volt benyomva)

Keress kérdéseket hasonló témában: JBL

febr. 8. 18:00  Privát üzenet  

A válasz

Hajlamos az ember beképzelni ilyesmiket, ld. agyatlan Hifisek, mint a beteges képzelgés bajnokai.

Ha a két mód nem egyforma, tehát érezhetően átvált, akkor végzi a dolgát, nincs hibája.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 8. 19:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért Overclockolja magát automatikusan? Ez miatt van, hogy a maximum frequency 30% 1-2 másodpercre leesik?
A fülesem tönkre tud így menni?
Mire jó a "Low Frequency mode"? Több lent.
Ma elindítottam az Europa Universalis IV játékot erre elsötétül a monitor és ez az üzenet jelenik meg:frequency out of range please change the display mode to 1280x1024 with 60Hz...
Veletlenul elallitottam valamit es most amikor elakarom inditani a countert a kepernyo elfeketedik es egy kicsi ablak jon ele amiben irja, hogy Frequency out of range:36 KHz/60Hz...
Melyik JBL hangszórókon műkődik a low frequency mode? Hogy kell aktiválni? Mitől lesz másabb?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!