Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért néz ki ilyen hülyén ez a billentyűzet védő? (kép) És hogyan tisztítsam a laptopom?

[link]

Na most csak szerintem néz ki rohadt igénytelenül? Mint valami csöves tulajdonában álló laptop, főleg hogy tiszta retek is, pedig állandóan tisztítom. A porszemcsék ellen mégse tudok hatásosan fellépni, valamit ez a billentyűzet védő csak még rosszabbá teszi a helyzetet. Olyan mintha zsíros ujjal nyúltam volna hozzá, pedig nem, csak ahol sötétebb ott jobban rátapad a billentyűzetre. Valaki tud normálisan kinéző védőt?

febr. 10. 13:03  Privát üzenet  

A válaszok
Ez teljesen véletlenül nem egy védőfólia, amit csak addig kell rajta hagyni, amíg a kedves ügyfél ki nem bontja? Merthogy utána használni akarja a billentyűzetet, nem csak nézegetni? Vagyis ez nem egy "szállítási" csomagolás/védelem véletlenül?? Mert nekem nagyon annak tűnik...

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 12. 14:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#1 nem az, rendeltem a netről. Ezt is nagy nehezen találtam meg, konkrétan csak ezt.

# 2/3Időpont febr. 12. 14:51 Privát üzenet
Passz... nekem szállítási "védő"-nek tűnik. Ettől függetlenül, szerintem teljesen fölösleges. Valóban csúnya, illetve ahogy írtad "kosz-gyűjtő". Mivel nem egyesével védi le a billentyűket, mindig is oda fog gyűlni a por, a szmötyi. Szerintem inkább dobd ki, s néha finom ecsettel ki kell "sepregetni" a billentyűket, ha pedig nagyon koszos, nedves törlőkendővel megtakarítani.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 13. 08:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lenovo laptopomon nem működik a touchpad, sem pedig a billentyűzet, vagyis csak a fényerő szabályozó gombja működik. Mit tudok csinálni? Mi lehet a probléma?
Tönkremehet a billentyűzet a laptopon ha sokat játszom rajta?
Ps4-hez billentyűzet átalakítót kapni a Pesti boltokban valahol?
Valahogy kikapcsolhattam a laptop billenytűzetet?
El kell vigyem szerelőhöz?
Ha valakinek Cooler Master CK550-es típusú billentyűzete van lehet e olyan egyéni színbeállítás a szoftverben, hogy az egyik betű simán világít, mellette pl. meg lélegzik?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!