Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért néz ki ilyen hülyén ez...

Miért néz ki ilyen hülyén ez a billentyűzet védő? (kép) És hogyan tisztítsam a laptopom?

Figyelt kérdés

[link]


Na most csak szerintem néz ki rohadt igénytelenül? Mint valami csöves tulajdonában álló laptop, főleg hogy tiszta retek is, pedig állandóan tisztítom. A porszemcsék ellen mégse tudok hatásosan fellépni, valamit ez a billentyűzet védő csak még rosszabbá teszi a helyzetet. Olyan mintha zsíros ujjal nyúltam volna hozzá, pedig nem, csak ahol sötétebb ott jobban rátapad a billentyűzetre. Valaki tud normálisan kinéző védőt?


2019. febr. 10. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen véletlenül nem egy védőfólia, amit csak addig kell rajta hagyni, amíg a kedves ügyfél ki nem bontja? Merthogy utána használni akarja a billentyűzetet, nem csak nézegetni? Vagyis ez nem egy "szállítási" csomagolás/védelem véletlenül?? Mert nekem nagyon annak tűnik...
2019. febr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 nem az, rendeltem a netről. Ezt is nagy nehezen találtam meg, konkrétan csak ezt.
2019. febr. 12. 14:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Passz... nekem szállítási "védő"-nek tűnik. Ettől függetlenül, szerintem teljesen fölösleges. Valóban csúnya, illetve ahogy írtad "kosz-gyűjtő". Mivel nem egyesével védi le a billentyűket, mindig is oda fog gyűlni a por, a szmötyi. Szerintem inkább dobd ki, s néha finom ecsettel ki kell "sepregetni" a billentyűket, ha pedig nagyon koszos, nedves törlőkendővel megtakarítani.
2019. febr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!