Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik laptopot mondanátok...

Melyik laptopot mondanátok most a legjobbnak? Milyen alapfeltételek pl RAM/ROM mennyiségek a kielégítőek?

Figyelt kérdés
Új gépet akarok venni anyunak, van rá kb 150.000 forint-családtól-, és valami jót szeretnék neki, ami gyors, és 3-4 évig el tudná használni.
2010. júl. 1. 10:33
 1/9 anonim válasza:

Hali!


Ebben az árkategóriában szinte mindegyik egyforma, Fujitsu-t felejtsd viszont el, mert nagyon gagyik, amúgy a jobb márkák: Dell, Hp, Toshiba.


Legyen Core 2 Duo proci, 2 giga RAM, meg valami legális oprendszer (Win 7) is benne.

2010. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy a Fujitsu Siemens laptopok nem a legjobbak. A jók a Dell, Toshiba, HP.:)
2010. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 100.000 Ft-ért vettem Hp Compaq 610-et,Windows 7 van rajta,2 MB memória,160 GB tárhely,intel celeron proci máshoz nem értek, nekem gyors és imádom, mert jól is néz ki, nem nagy.Ja és a kijelzője is különleges,olyan LED-es.
2010. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elottem szolokkal a markakkal kapcsolatban, annyit szeretnek hozzafuzni, hogy a Dellekre 3 ev garancia jar szoval ezzel szinte ki is pipaltad a 3-4 evet, amit a kerdesben emlegettel. Es amugy mivel gondolom anyud nem jatszana vagy ilyesmi egy Dual Core-os Intel proci, 2 Giga ram s a tobbi nem olyan fontos.
2010. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ah nem értesz hozzá, akkor nem mindegy milyenek a paraméterek?


ár és gyártó szerint válassz

2010. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mire kell?
2010. júl. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Inkább irodai munka
2010. júl. 1. 13:35
 8/9 anonim válasza:
Core 2 Duo-nál régebbi procit ne vegyél, a többi már nagyon elavult.
2010. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2010. júl. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!