Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem tudom. Ki csavarozni a...

BeneKristof kérdése:

Nem tudom. Ki csavarozni a csavart hogyan tudnám?

Figyelt kérdés
A proccsesor melleti kampok mibe akasztani kell a hűtőg az egyik oldalt nem tudom ki csavarozni már 2 orája mindent féle modot probáltam de egyik se volt jó

#Proccseszor
2019. febr. 12. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:

gratu lalok lyol elcseszted re élem mege gyáltalán minek aka rodkics varozni?


Tanulj meg értelmesen írni (és olvasni), a valószínűleg sikeresen elcseszett gépedet pedig vidd be egy szervizbe.

2019. febr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Baromi kíváncsi lennék, mit akarsz kicsavarozni.

És hogy miért nyúlsz ahhoz, amiről fogalmad nincsen hogy miként van összeszerelve.

2019. febr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Láttam tegnap is ezt a kérdést, de ez is tényleg olyan, hogy a helyesírás miatt majdnem elhánytam magam, inkább nem írtam semmit.

Pedig egyesek szeretnek visszavágni azzal, hogy aki akarja úgyis megérti. De nem, saját magaddal szúrsz ki, ha emiatt kevesebben akarnak válaszolni, vagy pláne senki.

2019. febr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!