Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem tudom a Honeywell...

Miért nem tudom a Honeywell XC70-es szén-monoxid vészjelző előriasztás funkciót bekapcsolni?

Figyelt kérdés

[link]


Amikor ráhelyeztem a hátlapot, akkor bekapcsolt, majd rá 10 másodpercre megnyomtam 5ször a gombot, de fura hangot adott ki, utána meg csak a tápellátásnál világított a zöld fény, holott a leírásban azt olvastam, hogy a kék fénynek is égnie kell.



2019. febr. 16. 17:52
 1/1 anonim válasza:
kb 20 másodpercig folyamatosan nyomd a kerek teszt gombot, ez alatt végig sípol egy halk és egy hangos riasztást, aztán villan a kék. 60 percig működik teszt üzemmódban, aztán visszavált automatikusan alapba.
2019. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!