Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretném Páromat meglepni...

Szeretném Páromat meglepni egy GPS-el szülinapja alkalmából, kiokosítanátok a navigációk világában?

Figyelt kérdés

Kinéztem a Vaterán egyet, elég jó jellemzést írtak róla, kíváncsi vagyok, ehhez mit szóltok. Illetve melyik márkát ajánlanátok leginkább. 30 ezer Ft-nál azért ne legyen több.

Ez a Vaterás:

[link]


2010. júl. 1. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz,veszel egy újat neki.És legalább lesz garanciád is!Esetleg olyat,ami telefon is egyben,és a telefonját meg eladjátok.
2010. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak olyat vegyél amin van térkép,bővíthető es ha lehet,ne 3,5ös hanem 4,3"-os legyen a kijelzo,hogy ne kelljen megvakulni. Média Markt-ban van egy Mio M400 black 20ezer forintert,tokkal vonóval.teljesen jól szuperal,mi olyat vettünk.
2010. júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most mondjam azt,hogy a térkép csak egy felár,amit ha nem kérsz,ingyen tudod pótolni?...
2010. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Wayteq az ár érték arányba jó. Lényeg az hogy Igo fusson rajta.
2010. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Garmin a legjobb
2010. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!