Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megfizethető elektromos...

Megfizethető elektromos terep-kerékpár?

Figyelt kérdés
Rákerestem ilyen termékekre, de egyszerűen borzalmasan drága 1-1 e-bike, felfoghatatlan számomra, hogy helyenként a 3 millát karcolják. Hova? Minek? Mit gondolnak?? Abból kocsit veszek már kb. Védeni akarjuk a természetet, de elborult árai vannak az elektromos cuccoknak, ez röhej... Tehát, valami olyanra gondoltam, ami 300.000 forint környékén mozog. Fizikailag lehetséges ilyet találni? Ami azért megy rendesen, lehet tekerni is ha lemerült, vagy csak rásegít a tekerésre. Van reményem hogy ilyet találjak, vagy ha nem vagyok milliárdos és mégis szeretném benzin helyett elektromossággal kímélni a természetet, akkor dögöljek meg a kis álomvilágommal együtt?

2019. febr. 26. 19:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy motorral járok dolgozni de elegem van már a bukósisakból meg a benzinszagból.
2019. febr. 26. 19:53
 2/6 anonim ***** válasza:

Keress egy jó lakatost, meg egy profi háztartási-kisgép-szerelőt!

300.000-ből szerintem összeraknak neked egyet!

2019. febr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 repulo ***** válasza:
2019. febr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oh, nem is tudtam hogy akár a saját bringámat is átalakíthatnám. Ha találnék a környéken egy ilyen szaküzletet, simán belevágnék
2019. febr. 26. 23:57
 5/6 repulo ***** válasza:
Van ott telefonszám, tudsz velük beszélni, ha meg vagy elégedve a kapott infóval megrendeled és bicikliszerelővel összerakatod.(a garancia miatt)
2019. febr. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Unatkoztam készítettem ilyet.

Elsőkerékhajtás,ipari csavarbehajtó,Jó volt csak ellopták.

2019. márc. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!