Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik olyan rejtett kamera,...

Létezik olyan rejtett kamera, vagy hangfelvevő, amit egy hétköznapi ember is simán el tud rejteni másnak a házában?

Figyelt kérdés
Érdekes módon bmiről beszélek otthon a párommal,az anyja mindenről tud,pedig nem mi mondjuk el neki... Beteges,de már a párom is úgy gondolja, hogy ez nem lehet véletlen.
2019. febr. 27. 20:32
1 2
 1/12 Szirty ***** válasza:
26%
Anyós így működik.
2019. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szirty ***** válasza:
32%
Bár nem elektronikus eszköz....
2019. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 repulo ***** válasza:

Amig nem dugod a 220-ba.

(Tudom hogy 240)

2019. febr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán, kamera lehet ajándéktárgyban is ahol senki sem keresné, esetleg a könyvek közé rejtbe stb. Hangfelvevő mégegyszerűbb becsúsztatod egy kanapé, ágy alá felragasztod a szekrény, hátuljára nem igényel valami nagy kreativitást.
2019. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgessenek arról, hogy terhes vagy mondjuk ikrekkel, de még nem mondjátok el senkinek. Aztán amikor átmenetek hozzá vigyétek valami alkoholt és igyál is belőle.

Nagyon hamar lebukik a vénasszony.


Amúgy meg tényleg bárhol lehet, szépen végig kell nézni mindent, kezdve azzal, amit tőle kaptatok, majd amihez bármikor hozzáférhetett.

2019. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 grafno ***** válasza:
Létezik. Nem hiszem, hiszem, hogy anyu ehhez nyulna.
2019. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
De ha találtok valamit, akkor annak alapján feljelentést lehet tenni, mert ez büncselekmény
2019. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Adott esetben egy laptop is küldheti a hangokat
2019. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azért kipróbálnám azt is, hogy amikor egyedül vagy otthon, "telefonálást szimulálsz", azaz úgy teszel, mintha felhívnál valakit és olyan témákat mondasz, melyek kitaláltak és ezért csak te tudsz róluk...

Akár többször is el lehet játszani ilyet.

2019. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kamera lehet akár egy öngyújtóban is, vagy órában, tollban, már ha nem kamu az a néhány weboldal, amit találtam a multkor. Félreértések elkerülése végett, nem szándékozok senki után kémkedni, nem is lenne ki után, csupán kíváncsiságból beírtam a googleben, hogy "kémkamera" mit fog kidobni.
2019. febr. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!