Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen táblagépet vegyek rajzhoz?

Milyen táblagépet vegyek rajzhoz?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam Wacom és Huion készülékeken is, de az Ipad Pro felé húz a szívem. Ennek több oka is van. Egyszerűen mondva több mindent lehet vele csinálni. Lehet, hogy nem annyira professzionális rajzra, de ha már megközelíti azt, nekem tökéletes. Szóval a kérdés inkább arról szól, hogy megéri-e Ipad Pro-t (2017) venni, vagy csúnya mellé fogás lenne-e? Persze várom a javaslatokat, melyiket érdemes venni, de ha úgy gondoljátok, hogy egy speciel rajzhoz való táblagéphez majdnem felér az Ipad pro (2017), akkor lehet azt veszem.

Rosszindulatú és nem idevágó kommenteket nem kérek köszönöm!



2019. febr. 28. 17:50
 1/1 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
rajzolgatni skicelgetni lehet az ipaddal is de ha komolyan gondolod én inkább valami cél hardvert javasolnék
2019. márc. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!