Ilyen lehetséges?

Figyelt kérdés

Lehet olyan, hogy valaki nincs bejelentkezve facebookon, másoknak mégis azt mutatja a rendszer, hogy elérhető?

A barátommal már előfordult, hogy nem volt bejelentkezve facebookra, elmondása szerint, mégis ott volt egy zöld pötty. Mikor megjegyeztem neki, akkor azt mondta, be se volt lépve, akkor jelentkezett be újra meg kilépett. Onnantól kezdve eltűnt a pötty.

Skypeolni is szoktam vele, párszor ott meg az volt, hogy rám írt, hogy be van jelentkezve, most már tudunk skypeolni, én mégis azt láttam kiírva, hogy nem elérhető. Olyankor újraindította a gépet és akkor már működött.


Ez lehetséges? Hogy a facebook odarak egy zöld pöttyöt mikor nem elérhető? Biztos vagyok benne, hogy akkor tényleg nem volt elérhető. Meg ez a skype is idiótán működik.



2019. márc. 1. 22:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a barátom gépről használja mindig a facebookot, nem telefonról.
2019. márc. 1. 22:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Fészen BÁRMI megtörténhet, nem véletlen, hogy nekem NICS (Volt, de elegem lett) ....
2019. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tibi12345835 válasza:
Akkor szokott így csinálni a Facebook amikor van messengered is és abba is be vagy jelentkezve és amikor internet kapcsolatban vagy úgy csinál mint ha fent lenne a barátod hiába nincs de internet hálózat mellett ki írja akkor is ha számitógèpen van a Messenger
2019. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Második válaszoló: amikor én vagyok bejelentkezve messengerre és van internet kapcsolatom, akkor tesz úgy a facebook, mintha be lenne jelentkezve a barátom?

2019. ápr. 21. 22:30
 5/5 Tibi12345835 válasza:
Nem úgy èrtettem hanem a barátodnak a messengeren jelzi ki mert internet kapcsolatban van nem te. Èrted?
2019. ápr. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!