Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Számitogépen ha rákattintok...

Számitogépen ha rákattintok valamire kattanó hangot ad, ezt ki lehet kapcsolni valahogy?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk némítsd le a gépet.
2010. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó, de akkor nem lehet pl zenét hallgatni... Csak azért írom, mert engem is érdekelne!
2010. júl. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt könnyű kikapcsolni.

Vezérlőpult-Hangok és audio eszközök-Hangok

[link]

esetleg írd meg ha sikerült

2010. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, engem is az idegesit,hogy nem tudok mellette zenét hallgatni..Ráadásul rossz a hangfalam is és nagyon fel kell hangositanom, hogy hogy egyáltalán halljam a zenét, de persze a kattanás hang olyan hangos, hogy kiszakad a dobhártyám..:S
2010. júl. 2. 16:22
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia !Köszi a választ!Azt szeretném kérdezni, hogy az amit leírtál az csak Windows XP-re használható?Mert nekem windows 7 van..
2010. júl. 2. 16:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én gépemen xp van amit leírtam az xp-n biztos jó,de ha írtad volna ,hogy win7 -re kell akkor nem is írom ide ,bocs
2010. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindegy, azért köszi.:)
2010. júl. 2. 17:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem Windows 7-em van. Vezérlőpult/Hang/Hangok Hangséma: Windows alapértelmezett. Minden bizonnyal meg fog szűnni a kattogás. Szerintem ha a zene nem szól jól, ellenben a windows hangok jól szólnak nem a hangszóróval hanem a beállításokkal lehet probléma.
2010. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, megprobálom!:)
2010. júl. 2. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!