Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 9 mbit/s az nagyon lassú?...

9 mbit/s az nagyon lassú? Mert most nekünk olyan van. Ez mennyire átlagon aluli?

Figyelt kérdés

2019. márc. 11. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem erre a sebességre azt írta a speedtest, hogy a magyar átlagsebesség 75%-nál lassabb. Most 30Mbit van, arra azt írja, hogy az átlag 65%-nál gyorsabb. Látszik, hogy még csak most terjed vidékre a gyorsabb net.

Egyébként ha türelmes vagy, az 1 Mbit is elviselhető netezésre. Letölteni éjjel kell, mire felkelsz, lejött a cucc.

2019. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ. netezésre igen, de játékra nagyon nem :/
2019. márc. 11. 18:35
 3/6 A kérdező kommentje:
Vettem egy jó gépet, de hiába. Szar a net. Nem tudok játszani szinte semmi multiplayert
2019. márc. 11. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezekből a lag/ping dolgokból már kiestem, 20 éve játszottam utoljára Quake 3-at neten és akkor az ottani munkahelyi bérelt vonali 10 Mbit istennek számított.
2019. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elhiszem. De mégis laggol
2019. márc. 11. 18:39
 6/6 Zzzoli ***** válasza:

Az hogy milyen lassúnak érzed a ping idődtől is függ. Ha jó a ping idő és szimmetrikus a fel ill. le töltés elégnek kellene lennie, de lássuk be, manapság már nagyon kevés. Vidéken is csak azokban a falvakban van ilyen ahol még mindig Telekom ADSL van, vagy valamelyik szolgáltató mikrohullámon szolgáltat.

ADSL nél ilyen esetben nagyon alacsony a feltöltési rátád, online játékoknál ez okoz problémát. A magas ping idő meg alapvetően megkeseríti a böngésző életét.

Spedtest.net

Minden kiderül, mennyi az annyi.

2019. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!