Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos roller vélemény?

Elektromos roller vélemény?

Figyelt kérdés

Szeretnenk horvatorszagban nyaralni menni.

Es ugyanoda mint tavaly.

Tavaly sokat setaltunk,a varosközpontban nem akartunk megszallni

igy 4kmre volt a szallas a központtol.

Nem

volt veszes az ut naponta be gyalog

de gondoltunk elektromos rollerrel meg elvezetesebb lenne

Szerintetek hülyeseg?

Ha valahova beakarunk ülni könnyi valahova kikötni vagy mi a tapasztalat?

Csak gondolkodunk rajta megérné e tényleg

es mennyire lenne nehez tarolni es vigyazni rà


2019. márc. 13. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanerre a kérdésre utánfutót béreltem és feltettem két motort. Nagyon jó volt, mert motorral a dugóban is el lehetett menni, meg olyan helyekre, ahol egyébként autóval nem. Szóval nem hülyeség a roller sem, ha valahol át tudsz fűzni rajta egy kerékpárleketot, akkor jó (de ne a kerekén, mert kiveszik esetleg), de az a másik kérdés, hogy éppen van-e hová kötni. Nekem a motorral nem volt ilyen gond.

Valamikor régen csinálam olyat, hogy sima rollerre tettem akkus fúrót, meg 5 db tartalák akkut a hátizsákba, kb. laza bicikli tempóval ki lehetett hozni egy-másfél órányi üzemet belőle. De szétrázta az agyamat is, minden kavicsot lehet érezni úzközbn, így nem vágytam arra hogy megismételjem valaha is.

2019. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen😃

Motorunk sajnos nincs

biciklire gondoltunk meg de azzal az uton kell menni(amit en nagyon szeretnek)es nehezebb tolni a gyalogos reszeken es eleg nagy is oda.

Ezert jutott eszünkbe ez a roller.

Nem tudom tenyleg mennyire lehet biztonsagosan ott hagyni valahol🤔

Mert kis cuki tetszik is egyebkent

összecsukhatos nem kellene sem bicikli tarolo az autora sem

utan futo.

Csak felek potyara megvenni🤔azert nem olcso🤔😃

2019. márc. 13. 11:53
 3/4 A kérdező kommentje:
*nem nagyon szeretnek
2019. márc. 13. 11:54
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyebkent Pulába mennenk😊

Nagyon tetszik a hely.4km re volt a szallas

Es most is ugyanoda foglaltunk mert 100 szazalekig megvoltunk elegedve ,kocsi is zart udvarba allt,nekem ez fontos.

Csak ez a franya seta🙂

Bar lehet egy sima roller is megteszi

mert oda fele gurulnank de visszafele dombmászás van😀

Hmm nem tudom lehet a lábunk kéne inkább használni😀

2019. márc. 13. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!