Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Csütörtökön adtam fel egy...

Csütörtökön adtam fel egy ajánlott levelet, de a küldemény azonosító alapján nem engedi nyomon követni. Azt írja ez a küldeményazonosító nem létezik. Miért van ez? Nem vittél el a levelemet talán?

Figyelt kérdés

A borítékot fejjel lefele címeztem meg, de nem hiszem, hogy ez gondot okozhatott volna. ( Boríték nyitó része van lefele, az írásom meg felfele.)

Tegnap érdeklődtem a központi postán, azt mondták biztos azért nincs elkönyvelve és látható a nyomon követésnél mert kis postán adtam fel.

Most akkor mi a helyzet?


2019. márc. 23. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos azért nincs elkönyvelve és látható a nyomon követésnél, mert kis postán adtad fel.
2019. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bubuka508 ***** válasza:
Ez a magyar posta. Én 1976-ban feladtam egy táviratot és a mai napig sem érkezett meg. Nemegyszer találtam fontos küldeményeinket (bankszámlakivonat stb.) a harmadik szomszéd kerítéslyukába bedugva. A postásunk rendszeresen addig állomásozik itt is, ott is, hogy majdnem mindennap délután 4 óra körül ér ide hozzánk. Egyszer megrendeltem egy árut, úgy könyvelték el, hogy összesen (a postaköltséggel együtt) a cucc árának felét kellett fizetnem. Kérdésemre, hogy ez jól van-e így, váltig állították, hogy rendben van. Aztán a cucc gazdája reklamált, szégyenszemre a különbözetet magán (rózsaszín) csekken kellett feladnom és még nekem kellett magyarázkodnom. Szóval reklamálj a postán és ne hagyd őket békén addig, amíg nem lesz rendezve a dolog. Fenyegesd meg őket, hogy ha kell, elmész Trócsányi miniszter úrig is.
2019. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Emlékszem a rosszul címeztem kérdésedre is :D

Amikor itthon adok fel levelet (falun) én sem tudom követni. Amikor a megyeszékhelyen a nagypostán, akkor tudom.

Rendszeresen adok fel levelet, hol Németországba, hol az ország másik végébe, hol 2 megyével arrébbra.. Eddig mindig minden odaért.

2019. márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!