Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha az ecigim ize kicsit más...

Ha az ecigim ize kicsit más nem égett és gőz is megfelelő akkor érdemes porlasztót cserélni?

Figyelt kérdés
Aspire zelosról van szó Triton mini tankkal, 18-23W-os BVC porlasztóval használom amiből még van.Az íze kicsit fura nem égett és gőz is megfelelő (21,5W-on használom mindig).Másik ecigimnek Smok MAG KIT 105W-on rendes íze van amilyennek lennie kell.

2019. márc. 23. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel az egyik MTL, a másik DL-re használandó, így ha több ideig használsz akkora teljesítménnyel DL-t, MTL-t alig fogod érezni.

Én is egy Smok Mag-ot használok egyébként.

2019. márc. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicseréltem.Porlasztó volt a gond mostmár minden oké.Viszont a Smok az nőnap óta bírja és eddig semmi gond.T6 Prince porlasztó elég jól bírja!
2019. márc. 24. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor az elég jó, én is néha csak jó forró vízzel átmosom, áztatom, és még úgy kétszer szoktam használni egy porit, ha nincs égve a vatta.


Én tervezek venni egy építhetőset is a közeljövőben.

2019. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is tervezek esetleg egy nagyobb tankot rendelni a smok-hoz. Kiváncsi vagyok mire képes a 225W :D
2019. márc. 24. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Arra, hogy begyúl a vatta ;D

Amúgy légy óvatos, legalább 40 amperes áramtűrése legyen az akkunak, mert nem fog neki tetszeni a 200W+

2019. ápr. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!