Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mediamarkt pénzvisszafizetés?

Valaki aki nem kérdése:

Mediamarkt pénzvisszafizetés?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy vettem egy HyperX cloud stinger fejhallgatót, semmi bajom vele annyi a gond, hogy meggondoltam magam hogy a HyperX cloud 2-t venném inkább. Van ezzel az indokkal esélye hogy vissza veszik és kicserélhetem?

2019. márc. 24. 02:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha személyesen vetted, akkor 3 napod van arra, hogy visszavihesd, de ha jól tudom, akkor nem kötelesek visszavenni, illetve cserélni, ha csak nincs valami baja.

Persze erre ki lehet találni valamit, hogy mi a gond vele és akkor esélyesebb a csere.

Ha neten rendelted, akkor 14 napig minden indok nélkül elállhatsz a vásárlástól és ekkor független ez attól, hogy most te személyesen a boltban vetted-e át vagy sem.

Helyedben odamennék és megmondanám, hogy másikat szeretnék, aztán majd kiderül.

2019. márc. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi akkor megpróbálom így.
2019. márc. 24. 10:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Fogyasztóvédelmi információs füzetekben benne van a leírása:

"Az ún. "3 napos csere" csak tartós fogyasztási cikkekre vonatkozik. A kereskedő nem köteles visszavenni egy árut csak azért, mert nem jó a méret, vagy ha esetleg két egyforma terméket kaptunk ajándékba és az egyikre nincs szükségünk."

2019. márc. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!