Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hozzaertok! Technics SU-V2X...

Hozzaertok! Technics SU-V2X erositom allandoan safety operation modra kapcsolja magat. Mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
Korulbelul 10 perc zenehallgatas utan van a kis kattano hang es safety operation modba kapcsol. Ha lagyan szol a zene ha bombol, ezt csinalja. Nem lesz forro szoval nem hiszem, hogy tulmelegszik. Szetszedtem megtisztitottam, amennyire tudtam atneztem, hogy valami nagyon ellenszenves-e es osszeraktam, de ugyanaz. Ha lenne valami tippetek az nagyon kiraly lenne! :D koszonom

2019. márc. 30. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha megnézted a rajzot, az IC601 védelmi kontroller (ha jól működik) a szokásos dolgok miatt kapcsolhatja le a relét, ezáltal a hangszórót, illetve aktiválja a hibajelző LED-et:

– Kimeneti túlvezérlés (feszültség).

– Kimeneti túláram (soros ellenálláson detektált feszültség).

– DC-eltolódás.

Ha azt mondod, hogy az első kettő kiesik, talán ellenőrizd a kimeneti DC-szint változását, hátha betegeskedik az STK végfok.

2019. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Illetve jobban belegondolva, az AC kivezérlést (mint feszültséget / hangerőt) valószínűleg nyugalmi áram beállítása érdekében figyeli, miután ez tud olyat is, hogy kisebb hangerőn nagyobb nyugalmi áramra áll be, a keresztezési torzítás csökkentése érdekében (Bias control).
2019. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!