Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy Dell laptopom ami kb...

Van egy Dell laptopom ami kb 5 éves. Nem tudok a típusát mert anyukámék vették és tőlük “örököltem” mikor vettek egy másikat. Kb hány évig műkődnek jól ezek a laptopok?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha hülye kérdés, de nem értek hozzá.

Szeretnék venni egy újat ezt pedig mamámnak ajándékoznám. Ezért kérdezem hogy megérné még neki adni? Vagy mitől függ hogy hány évig jó?



2019. ápr. 6. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem Dell D630-am van, több, mint 10 éves..

Megkapta a leggyorsabb processzort, 4 GB RAMot, SSD-t, az a PC-ből került ki..

(Merthogy nekem, ha olykor kell, nagyon ritkán, de legyen).

Hibátlanul megy WIN7-el, ez akkor kb. a legjobb volt, felépítésében és minden másban.

2019. ápr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nem tudok a típusát mert anyukámék vették"

Az aljára van írva. Ha írni tudsz, akkor olvasni is.

2019. ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 kivève ha lejött a matrica róla. Enyèm 1 èves de már jócskán elkezdett felválni pedig asztalon vagy ágyon fèmlapon használom.
2019. ápr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lenovo Ideapad G505. Hat éves, nemrég újratelepittem, semmi baja. Az igaz, hogy asztali gépet helyettesít.
2019. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj nem kopik el.
2019. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!