Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Legolcsóbb Bankkártya? Több lent

Legolcsóbb Bankkártya? Több lent

Figyelt kérdés
Melyik fajta bankkártya után kell a legkevesebbet fizetni, illetve a virtuális bankkártyák után is fizetni kell valamennyit havonta, vagy évente? Gondolom nincs olyan hogy megcsinálod, és nem fizetsz érte semmit, csak tárolod rajta a pénzt, igaz?

2019. ápr. 15. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb kártya az elektronikus kártya. De ha csak tárolni akarsz pénzt, nem is kell kártya, a számla létezik kártya nélkül is. De akkor csak utalni tudsz róla, vagy a bankfiókban felvenni/rátenni pénzt.
2019. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De annak is díja van. Nem lehet olyat hogy díjtalanul tárolni úgymond virtuálisan?
2019. ápr. 15. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs kártya nincs kártyadíj se. Számlavezetési díj van, de az van a kártya mellett is. Tedd be egy betétbe, annak nincs díja, sőt te kapsz kamatot, ha nem nyúlsz hozzá. Igaz nem sokat, de legalább nem csökken a pénzed, mintha számlán tartanád.
2019. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Esetleg TransferWise vagy Revolut.

Nekem most csak Revolut kártyám van.

Revolut-ot használtam eddig csak.

Bár a Revolutnál volt egy két érdekes hír.

Jól gondold meg, hogy hova teszed.

[link]

2019. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Revolut-ot ajánlanám. (Mondjuk én jobban preferálom a Monzo-t de mégjobban a Starling-ot, de ezek sajna csak UK-ban elérhetőek még.)


Revolut-tól tudtommal még a standard kártya használata is teljesen ingyenes (csak szállítást kell fizess) úgy ahogy a költekezés/levétel is ingyenes havi 200 euróig forintban. Az felett pedig a 2%-ot számol azt hiszem.


De mindegy is. Ha a Starling-ot nem is, de az összes magyar bankot veri.

2019. ápr. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5 "csak szállítást kell fizess)"

Karácsonykor rendeltem meg a kártyát és teljesen díjmentes volt nem kellet semmit se fizetni.

Elvileg karácsonyi akció volt.

2019. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 Igen, van amikor ingyenes, de általában £5 körüli összeget kérnek el.


Viszont ma kaptam email-t, hogy májusig szintén tart valami akció és ingyenes a kártya. Annyi, hogy fel kell tölteni az online bankszámlára 10 eurót és utána meg lehet rendelni ingyen a kártyát. Jobb ha siet a kérdező. (Bár nem tudom, hogy magyarba is szól-e az akció)

2019. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2019. ápr. 23. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!