Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A számítógépem nem ad jelet a...

A számítógépem nem ad jelet a monitornak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrégen decemberben vásároltam egy high end számítógépet. A mai nap bekapcsoltam, és a monitoron nem jelent meg semmi, lekaptam az oldallapot, és megnéztem mi a baj, (nekem egy asus rog strix x470-f alaplapom van, egy ryzen 7 2700x processor, 16gb Kingston Hyperx), az alaplap tetején van egy indikátor led, ami a leírás szerint 4 színben világít, nekem sárgán, és most pirosan világít. A ramokat, már kivettem és visszaraktam, meg a videó kártyát is. A piros szín a leírás szerint a processor hibát jelzi. Még garanciális a számítógép. Van ötletetek, hogy mit csináljak vele, mert nem akarom a processor hűtőt leszerelni, és a processort kivenni a gépből.

#monitor #számítógép #hiba #Asus #monitor kapcsolat hiba #alaplap asus rog #rog strix x470-f
2019. ápr. 15. 20:27
 1/3 repulo ***** válasza:
Szerviz?
2019. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Garanciális.

Telefonálj nekik. Megmondják, hogyan tudják átvenni a cuccot.

2019. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"nem akarom a processor hűtőt leszerelni, és a processort kivenni a gépből."

Ne akarj bármit is kivenni, nincs értelme.

2019. ápr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!