Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések

A kérdés

A számítógépem nem ad jelet a monitornak, mit tegyek?

Sziasztok! Nemrégen decemberben vásároltam egy high end számítógépet. A mai nap bekapcsoltam, és a monitoron nem jelent meg semmi, lekaptam az oldallapot, és megnéztem mi a baj, (nekem egy asus rog strix x470-f alaplapom van, egy ryzen 7 2700x processor, 16gb Kingston Hyperx), az alaplap tetején van egy indikátor led, ami a leírás szerint 4 színben világít, nekem sárgán, és most pirosan világít. A ramokat, már kivettem és visszaraktam, meg a videó kártyát is. A piros szín a leírás szerint a processor hibát jelzi. Még garanciális a számítógép. Van ötletetek, hogy mit csináljak vele, mert nem akarom a processor hűtőt leszerelni, és a processort kivenni a gépből.

ápr. 15. 20:27  Privát üzenet  

A válaszok
repulo nevű felhasználó válasza:

Szerviz?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 15. 20:28 Privát üzenet

Garanciális.

Telefonálj nekik. Megmondják, hogyan tudják átvenni a cuccot.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 15. 21:36 Privát üzenet

"nem akarom a processor hűtőt leszerelni, és a processort kivenni a gépből."

Ne akarj bármit is kivenni, nincs értelme.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 16. 07:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem indul el a számítógépem. Mit csináljak?
Miért nem ad jelet a számítógépem a monitornak?
A számítógépem néha nem ad jelet a monitornak, ezért kiveszem az alaplapi elemet és visszateszem, utána már működik. Mi lehet a baja? Hogy oldjam meg, hogy ne csinálja ezt többet?
A szamitogepem lefagy ujraindul es a ventilatorok elkezdenek hagyon hangosan porogni, de ilyenkor mar den kuld jelet a monitornak sem, mi lehet a baj szerintetek?
A számítógépem Windows XP Professional és a videókártyámat szerintem nem érzékeli a monitorom GeForce 7800 videókárya lila csíkos a kép és 800x600-as felbontásnál nagyobbra nem...
A Samsung laptopomon betört a kijelző! Az asztali számítógépem monitorával használom, ebből valami baja esetleg a monitornak vagy a laptopnak lehet?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!